En İyi 5 E-Ticaret Uygulaması

Açıklanan rakamlara göre mobil cihazlar kullanan ve internete giren kullanıcıların %25’i alışveriş yapmak amacıyla girmektedir. Hal böyle olunca akıllı telefonlar için çok sayıda ticaret ve alışveriş uygulamaları bulunmaktadır. Bizler de sizin için en iyi e-ticaret uygulamalarını derledik. Sizler de bu uygulamaları telefonunuza indirebilir ve kolay alışverişin kapılarını aralayabilirsiniz. Aşağıda bulunan uygulamalarda ise bayan erkek olmak üzere her türden ve zevkten ürünler bulunmaktadır. Ayrıca mobil uygulamalara özel kampanyalar ile de bu uygulamalar ön plana çıkmaktadır.

En İyi Ticaret Uygulamaları

Türkiye’de faaliyet gösteren ve her gün binlerce insana hitap eden uygulamalar bulunmaktadır. Sizler de bu uygulamaları indirip alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

1- Hepsiburada

Online alışveriş sitesi olarak hizmetlerine devam eden ve deposunda yaklaşık olarak 2 milyon ürün bulunan Hepsiburada, müşterilerine sadece web site üzerinden hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra mobil üzerinden de hizmet veren Hepsiburada uygulamasında, elektronikten ev ürünlerine, makyaj malzemelerinden kıyafete kadar her çeşit ürünü bulmanız mümkündür.

2- Vatan Computer

Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli alışveriş uygulamaları arasında bulunmaktadır. Eğer sizler de teknolojiye meraklı iseniz ve elektronik ürünleri sürekli takip ediyorsanız, Vatan Computer şirketi tarafından yapılan uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Ayrıca mobile özel kampanyalar ile de indirimli ürünlere sahip olmaktasınız.

3- Sahibinden

Uzun yıllardır internet üzerinden sıfır ve ikinci el ürün satışı olarak ön plana çıkan Sahibinden uygulamasında binlerce ürün bulunmaktadır. Ayrıca Sahibinden üzerinden ikinci el ürün alabilir ya da satabilirsiniz. En iyi ve stabil çalışan uygulamalar arasında bulunmaktadır.

4- Amazon

Eğer Türkiye’deki ürünlerden sıkıldıysanız ve yurtdışında satılan farklı ürünlerden almak istiyorsanız; Amazon uygulaması tam size göre. Milyonlarca ürün seçeneği ile Amazon, dünyanın hemen hemen her yerinde hizmet vermekte ve ürün gönderimi yapılmaktadır.

5- Aliexpress

İnternetten ürün alırken kalitenin yanı sıra ucuzluk da sizin için önemli bir detay ise Aliexpress aracılığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Aliexpress’te Çin’de bulunan binlerce ürün satılmaktadır. Çok ucuz fiyatlara kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca her geçen gün yeni kampanyalar da düzenlenmektedir.

 

 

1 Response

  1. Merhaba, bu bir yorumdur. Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin. Yorumcuların avatarları <a href="https://gravatar.com">Gravatar</a> üzerinden gelmektedir.

Leave a comment